Mode/design beurs – Plufabriek, 26-28 sept

Mode- en design beurs in paraplufabrieken Nijmegen prolongeert wegens succes.
3-daagse verkoopbeurs voor heren en dames met mode, design en accessoires.
 
Na het succes van vorig jaar zal ook dit jaar weer een gratis toegankelijk mode- en design beurs plaatsvinden op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 september 2008 in de Paraplufabrieken te Nijmegen. Maar liefst 22 veelbelovende professionals uit het hele land presenteren hun exclusieve producten persoonlijk aan in een muzikale, authentieke en inspirerende omgeving.

Op 27 en 28 september kunnen mensen uit het hele land de mode- en design beurs bezoeken om met mooie producten, in exclusieve kleding en originele schoenen de Paraplufabrieken weer te verlaten. De beurs voor zowel heren als dames is een oase voor mode liefhebbers en voor iedereen die graag verrast wil worden door unieke designs en aparte accessoires.
De organisatoren zijn trots dat zoveel ontwerpers en designers er in geslaagd zijn om samen een frisse en feestelijke beurs neer te zetten. De deelnemers komen oa. uit Amsterdam, Den haag, Rotterdam, Goes, Nijmegen en ook van 100 % Mode uit Arnhem. Organisatrice Chris de Geus: “We gaan de Paraplufabrieken voorzien van de beste designs, vernieuwende ontwerpen en bijzondere modeaccessoires . We hopen dat alle bezoekers deze beurs ervaren als een gezellig uitje en vooral verrast zullen zijn door het talent van de verschillende ontwerpers.”

Het thema van de beurs is “all experience” en voorziet in een breed aanbod van o.a. tassen, schoenen, kleding, thais buffet, hoeden, sieraden, live muziek, sjaals, lampen, keramiek, kussens, fair trade design, een drankje maar ook baby en kinder producten.
Vanzelfsprekend zijn de in de Paraplufabrieken gevestigde winkels, ateliers en de plupub dit weekend geopend.

Een pinautomaat voor de enthousiaste koper zonder cash is aanwezig.

Vrijdag 26 september om 17 uur wordt de beurs champagnistisch met een knal geopend. Iedereen is van harte uitgenodigd om de opening en de beurs bij te wonen.

Openingstijden:
Vrije entree
Vrijdag 26 september 17 uur feestelijke opening (tot 19 uur)
Zaterdag 27 september 11:00 – 18:00 uur
Zondag 28 september 11:00 – 17:00 uur

Adres locatie:
De Paraplufabrieken
Van Oldenbarneveltstraat 63A
6512 AT Nijmegen
www.plu.nl

De Mode Design beurs wordt georganiseerd door:
Bep Kosse (www.BepKosseShoes.nl),
Chris de Geus (www.chrisdegeus.com)
en Janske Megens (info@janskemegens.nl)

Lijst van deelnemers:

1. Art-factory/ mCClaud (sieraden, accessoires), www.mcclaud.com
2. De Geus (heren en dames tassen), www.chrisdegeus.com
3. August (mannenshirts & andere collecties), www.myspace.com
4. Petsalon caps & hats (hoofddeksels tassen, sjaals), www.petsalon.nl
5. Ineke Otte (sieraden, sjaals), www.inekeotte.nl
6. Hester Zagt (sieraden), www.hesterzagt.nl
7. Suzanne van Oirschot/HUH (sieraden,producten), www.suzannevanoirschot.nl
8. Soonsalon (schoenen van Helena Angelique en anderen), www.soonsalon.com
9. Bep Kosse (schoenen, tassen), www.bepkosseshoes.nl
10. Eugenie van Oirschot (hoeden), www.lunehats.nl
11. Corina Rietveld (sieraden), www.corinarietveld.nl
12. Olivera Micovic (sjaals,mutsen), www.oliveramicovic.com
13. Janske Megens (tassen, accessoires), www.janskemegens.nl

14. Yola Galinsky (hoeden), www.yolagalinsky.nl
15. Hiernamaals customized vintage (kleding), www.hiernamaals-arnhem.nl
16. WEB & EVE (kleding), www.webendeve.nl (alleen zondag)
17. Elsie le Coq (sjaals), www.vilten.info

18. Celia Suzanne Sluijter (design), www.xoplus.nl
19. Studio Jux (kleding), www.studiojux.com

Winkels, bedrijven, uitgaan Nijmegen - Agenda Nijmegen