Verkeersconflict: gebroken neus – Groesbeek
Groesbeek, 23-04-2012 • Maandagochtend rond 08 uur reden twee bromfietsen achter elkaar over het fietspad naast de Nijmeegsebaan van Nijmegen richting Groesbeek. De eerste claxonneerde waarop hij een groep fietsende scholieren kon passeren. De tweede bromfiets werd door de groep fietsers echter niet direct opgemerkt.
De bestuurder van de tweede scooter had hierdoor niet meteen vrije doorgang, waarop hij één van de fietsers sloeg. Vervolgens kwam hij zelf ten val. Hierop liep hij naar het eerder door hem geslagen slachtoffer en sloeg en trapte deze.
Bestuurders van passerende auto’s zagen het voorval en hielden de bestuurder van de bromfiets vast tot de politie aankwam. Deze hielden de jongen, een 17-jarige Nijmegenaar, aan ter zake zware mishandeling.
Het slachtoffer, een 13-jarige jongen uit Groesbeek, werd naar het ziekenhuis gebracht. Daar bleek dat hij een gebroken neus en meerdere gekneusde ribben had. Hij verklaarde aangifte te doen tegen de 17-jarige.
De politie heeft meerdere getuigen gehoord en maakt proces-verbaal op tegen de 17-jarige.
Bron: Politie Gelderland-Zuid
MEER POLITIENIEUWS, informatie, diefstal, flitspalen, etc.. Politienieuws regio Nijmegen
|
Dit bericht is geplaatst op maandag 23 april 2012 en is ingedeeld in de categorieën: Algemeen, Politie.
|