Carnaval de Buenos Aires – De Klif, 19 febr

Carnaval de Buenos Aires

‘QUINTETO TANGO EXTREMO meets Gustavo Mozzi and Armando Sanchez Vidal’

Op 9 januari 2010 is de première van het nieuwe audiovisuele theaterprogramma van het Quinteto Tango Extremo: ‘Carnaval de Buenos Aires’. Een programma dat het ensemble brengt in samenwerking met twee Argentijnse gastmusici; Gustavo Mozzi (gitaar) en Armando Sanchez Vidal (percussie).
 
Het Quinteto Tango Extremo heeft sinds haar oprichting in 2003 een ontwikkeling meegemaakt die op zijn minst opmerkelijk te noemen is.
De groep heeft tourt non-stop over de hele wereld en heeft inmiddels vier albums op haar naam staan. Afgelopen augustus stond het Quinteto Tango Extremo als enige niet-Argentijnse orkest op het Buenos Aires Tango Festival: meest prestigieuze Tango-festival ter wereld.

De première van deze 3-maanden durende tour langs de Nederlandse theaters zal plaatsvinden op 9 januari 2010 in Theater Orpheus in Apeldoorn.
 
Het ‘Carnaval de Buenos Aires’ is een avondvullende voorstelling met als rode draad de sensuele, zwoele Tango maar waar ook andere muziekstijlen uit Argentinië aan bod zullen komen. De gehele show wordt ijzersterk ondersteund door uniek filmmateriaal uit de archieven van de stad Buenos Aires.

Quinteto Tango Extremo:
Tanya Schaap  – viool
Ben van den Dungen – sopraan saxofoon
Rob van Kreeveld – piano
Hans van der Maas – accordeon
Adinda Meertins – contrabas

Speciale gasten:
Gustavo Mozzi – gitaar en composities (tweevoudig GRAMMY AWARD WINNER 2006)
Armando Vidal Sanchez – percussie

Speellijst
3-1-2010 ’t Onderdak, Sassenheim www.hetonderdak.nl
9-1-2010 Orpheus, Schouwburg, Apeldoorn www.orpheus.nl
10-1-2010 Regentenkamer, Den Haag www.regentenkamer.nl
16-1-2010 Ruïnekerk, Bergen www.ruinekerk.nl
19-1-2010 Q-Bus, Leiden www.muziekhuis.nl/podium.htm
23-1-2010 Kielzog-Theater, Hoogezand-Sappemeer www.kielzog-ckc.nl
29-1-2010 De Tamboer, Hoogeveen www.detamboer.nl
30-1-2010 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis www.theatertweehondjes.nl
31-1-2010 Café Thembi, Maastricht http://www.thembi.nl/
4-2-2010 Het Park, Hoorn www.hetpark.nl
5-2-2010 Schouwburg De Kring, Roosendaal www.schouwburgdekring.nl
6-2-2010 Thalia Theater, Ijmuiden www.thaliatheater.nl
7-2-2010 De Roode Bioscoop, Amsterdam www.roodebioscoop.nl
9-2-2010 Glaspaleis, Heerlen www.glaspaleis.nl
11-2-2010 WMDC, Rotterdam www.wmdc.nl
12-2-2010 Parkgebouw, Rijssen www.parkgebouw.nl
14-2-2010 Camuz, Theater, Leidschendam www.camuz.nl
19-2-2010 Voorzieningenhart De Klif, Nijmegen www.deklifnijmegen.nl
3-3-2010 Theater De Regentes, Den Haag www.deregentes.nl
4-3-2010 Schouwburg Venray, Venray www.schouwburgvenray.nl
5-3-2010 AGORA, Lelystad www.agora-lelystad.nl
6-3-2010 Theater de Purmaryn, Purmerend www.depurmaryn.nl
11-3-2010 Theater aan de Schie, Schiedam www.theateraandeschie.nl
12-3-2010 Spant!, Bussum www.spant.org
13-03-2010 Thalia Theater, IJmuiden www.thaliatheater.nl
17-03-2010 Doble Ocho Tango Festival, Nijmegen www.doble-ocho.com
18-3-2010 Schouwburg Almere, Almere www.schouwburgalmere.nl
19-3-2010 Cultuurcentrum Griffioen, Amstelveen www.griffioen.vu.nl
20-3-2010 BREStheater, Brielle www.brestheater.nl
 
http://www.tangoextremo.nl/ / http://www.gustavomozzi.com.ar/ / http://www.dezee.nl/

Meer nieuws - winkels en bedrijven Nijmegen - Agenda Nijmegen